Twój koszyk jest pusty

  • Home
  • Zmywanie
  • Plyn do mycia naczyn SENSITIV z dozownikiem 300 ml

Plyn do mycia naczyn SENSITIV z dozownikiem 300 ml

Sonett

Cena: 13,99 PLN

+

SONETT Ekologiczny płyn do mycia naczyń SENSITIV 

300 ml Produkt bardzo wydajny i przyjazny srodowisku

Dostępny w opakowaniach: 300 ml, 1 litr, 10 litrów

  • czysto roślinne środki powierzchniowo czynne
  • bez składników petrochemicznych
  • bez dodatków zapachowych, barwiących i konserwujących
  • szczególnie delikatny dla skóry
  • ulega biodegradacji w 100%Produkt posiada certyfikaty NCP - Nature Care ProductCertyfikat Zrównoważonej Gospodarki CSE.

Produkt wegański wpisany na listę Vegan Society.Ekologiczne środki marki SONETT otrzymały tytuł Eko-Laur Konsumenta 2009. 

Szczególne cechy produktu:

Ten powstający bez dodatku żadnych substancji zapachowych Płyn do zmywania naczyń jest produktem skoncentrowanym, dzięki czemu jest bardzo ekonomiczny w użyciu. Użyte w połączeniu środki powierzchniowo czynne, mianowicie siarczany alkoholi tłuszczowych z oleju kokosowego oraz surfaktanty cukrowe, są zarówno w 100% biodegradowalne jak i bardzo delikatne dla skóry.

 

Zakres stosowania:

Wykazujący skuteczność niezależnie od twardości wody, niezwykle ekonomiczny środek do ręcznego mycia naczyń.

Sposób użycia: 

Niewielką ilość (około 3 ml na 5 litrów wody) rozcieńczyć w wodzie lub nanieść bezpośrednio na gąbkę.

Skład: cukrowe środki powierzchniowo czynne 5-15%, siarczany alkoholi tłuszczowych z oleju kokosowego 1-5%, alkohol roślinny (etanol) 1-5%, sól kuchenna <1%, cytryniany <1%, woda wirowana do 100%.

CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI

W miarę możliwości przechowywać w temp. 10 - 25°C. Krótkie spadki / skoki temperatury poniżej lub powyżej zalecanego zakresu temperatur są dopuszczalne bez szkody dla produktu.

Sonett należy do pionierów produkcji ekologicznych środków piorących i czyszczących. Dzięki swej jakości produkty Sonett rozpowszechniły się prawie w całej Europie. W poczuciu odpowiedzialności za renaturalizację wody używanej do prania lub sprzątania Sonett dodaje do swych produktów substancje rytmizowane w mieszalniku oloidowym oraz wykorzystuje wodę poddana wcześniej wirowaniu w dwunastu owalnych naczyniach szklanych. Wszystkie używane surowce są całkowicie biodegradowalne, wolne od enzymów, petrochemicznych środków powierzchniowo czynnych, petrochemicznych barwników, zapachów i konserwantów. Produkty Sonett nie zawierają także petrochemicznych aktywatorów wybielania, GMO i nanocząstek. Oleje używane do produkcji mydeł, a także wszystkie wykorzystywane olejki eteryczne pochodzą w 100% z certyfikowanych upraw ekologicznych. Więcej informacji na: www.sonett.pl

Produkty podobne

© Eko Valdi. All rights reserved.
Powered by Indico Projektowanie sklepów internetowych.